Staňte se naším partnerem
Prodávejte své služby ve formě dárkových poukazů na zážitkovém portálu Bombadar. Neexistují žádné počáteční náklady a poplatky jsou účtovány pouze za skutečně prodané služby partnera.
Stát se partnerem
Vítejte v Bombadaru, přední společnosti se zážitkovými dárky

Společnost Bombadar je na českém trhu od roku 2022 a tvoří ji především lidé, kteří se chtějí podělit o neotřelé dárky s ostatními. Našim cílem je nabídnout zajímavou sortu nezapomenutelných zážitků v podobě dárkových voucherů - na jednom jediném místě.


Naše rozsáhlé zkušenosti s chováním zákazníků za hranicemi nám pomohly stát se důvěryhodnou značkou, která nabízí inovativní řešení na rychle se měnícím trhu, během kterého jsme vstoupili do Česka. Zakládáme si na uceleném systému všech čtyřech zemí, které spolupracují a předávají si zkušenosti pro poskytnutí těch nejlepších služeb zákazníkům. Budete s námi u toho?
30 %
roční nárůst prodejů
540 000
prodaných dárkových poukazů ročně
4,2 milionů
návštěvníků e-shopu ročně
20 milionů
odběratelů newsletteru
Spolupracují s námi
Důvěřuje nám již přes 2000 partnerů v mezinárodním měřítku - v České republice, Litvě, Lotyšsku a Polsku.
Naše cenná partnerství v Česku
Bombadar již získal silné partnery, včetně velkých jmen, jako H&M, Zalando, Tawan, Zámek Wichterle a další. Naše marketingové oddělení se stará o celkovou image Bombadaru a zároveň ctí individualitu každé značky pod našimi křídly. Mimo prodej zážitkových poukazů, společnost klientům zřizuje a spravuje karty obchodních center, karty věrnostních programů a zajišťuje rezervační systém služeb.


Zpětná vazba našich partnerů ze zahraničí
4 země, 15 let zkušeností
Litva Lotyšsko Polsko Jsme součástí skupiny Gera Dovana, která od roku 2007 zastává vedoucí pozici v distribuci zážitkových dárkových poukazů v Litvě, Lotyšsku a Polsku. Od roku 2022 působíme také v Česku.
www.geradovana.lt
www.lieliskadavana.lv
www.superprezenty.pl
www.bombadar.cz
17 obchodů v nákupních centrech
7 obchodů v nákupních centrech
7 obchodů v nákupních centrech
160 stojanů v maloobchodních řetězcích
94 stojanů v maloobchodních řetězcích
230 stojanů v maloobchodních řetězcích
Pojďme společně vytvářet zážitky
Proč se stát naším partnerem?
Kontaktujte nás